|
формалистичный - adjective
|
masculin |
feminin |
neuter |
plural |
| Nominative |
формалистичный |
формалистичная |
формалистичное |
формалистичные |
| Genitive |
формалистичного |
формалистичной |
формалистичного |
формалистичных |
| Dative |
формалистичному |
формалистичной |
формалистичному |
формалистичным |
| Accusative inanimate |
формалистичный |
формалистичную |
формалистичное |
формалистичные |
| Accusative animate |
формалистичного |
формалистичную |
формалистичное |
формалистичных |
| Instrumental |
формалистичным |
формалистичной / формалистичною |
формалистичным |
формалистичными |
| Prepositional |
формалистичном |
формалистичной |
формалистичном |
формалистичных |
| Short form |
формалистичен |
формалистична |
формалистично |
формалистичны |
|
|
|
|
under construction
|