| masculin | feminin | neuter | plural | |
|---|---|---|---|---|
| Nominative | формалистичный | формалистичная | формалистичное | формалистичные |
| Genitive | формалистичного | формалистичной | формалистичного | формалистичных |
| Dative | формалистичному | формалистичной | формалистичному | формалистичным |
| Accusative inanimate | формалистичный | формалистичную | формалистичное | формалистичные |
| Accusative animate | формалистичного | формалистичную | формалистичное | формалистичных |
| Instrumental | формалистичным | формалистичной / формалистичною | формалистичным | формалистичными |
| Prepositional | формалистичном | формалистичной | формалистичном | формалистичных |
| Short form | формалистичен | формалистична | формалистично | формалистичны |